На цьому наголосив Міністр освіти і науки України Сергій Квіт під час круглого столу на тему «Академічна чесність як системна проблема вищої школи України: університет, викладач, студент», що відбувся в ІА «Укрінформ» 16 липня 2015 року.

Детальніше...

16 вересня 2015 року у Вінницькому торгово-економічному інституті (ВТЕІ КНТЕУ) відбувся майстер-клас з патентним повіреним України, начальником відділу зовнішньоекономічних зв’язків і перекладів Вінницької торгово-промислової палати - Ігорем Анатолійовичем Шевченко.

Детальніше...

У Черкаській ТПП 3 грудня 2015 року відбувся семінар "Інтелектуальна власність в підприємницькій діяльності". Керівники підприємств, бухгалтери, дизайнери та інженери зібралися за спільним столом, щоб дізнатися, як правильно запатентувати свій інтелектуальний продукт та захисти своє право на нього, пише «Діловий регіон».

Детальніше...

Днями сайт інформаційної агенції ZIK оприлюднив анонімну заяву (вона підписана структурою, якої не існує юридично, й, очевидно, у такий спосіб уникає відповідальності за свої слова), в якій зазначені безпідставні та юридично нікчемні звинувачення на адресу «Громадського руху «Народний контроль» та його засновників – народного депутата України Дмитра Добродомова та керівника ГО «Громадський рух «Народний контроль» Андрія Мисика. Про це йдеться в заяві «Громадського руху «Народний контроль», повідомила прес-служба руху:

Детальніше...

20 листопада 2015 року у Хмельницькому відбувся семінар-практикум "Інтелектуальна власність у підприємницькій діяльності".

Детальніше...

20 травня відбулась стартова конференція проекту East Invest 2. Проект триватиме до вересня 2017 року і “важить” 6,5 млн. євро. 21-22 травня у столиці Латвії відбувся черговий саміт Східного партнерства.

Детальніше...

27 серпня 2015 року у Чернігові відбувся семінар-практикум "Інтелектуальна власність у підприємницькій діяльності".

Детальніше...

27 березня 2015 року у Львові в конференц-залі бізнес-центру RIUS Патентний повірений України Ігор Шевченко, Асоціація адвокатів України та ОКУ "Менеджмент інтелектуальної власності"  провели семінар-практикум "Інтелектуальна власність у підприємницькій діяльності".

Детальніше...

Міжнародні та українські фахівці у сфері інтелектуальної власності висловили своє занепокоєння щодо рішення Міносвіти с викладання предмету інтелектуальної власності у ВНЗ. Провідні спеціалісти наголосили на необхідності звернення до органів влади з вимогою скасувати дане рішення.

Детальніше...

Патентний повірений України Ігор Шевченко спільно з Асоціацією адвокатів України та ОКУ "Менеджмент інтелектуальної власності" провів семінар-практикум “Інтелектуальна власність в підприємницькій діяльності”.

Детальніше...

Серед законодавчих розробок Голова  Державної служби інтелектуальної власності Алла Жарінова виділила законопроект щодо захисту авторського права і суміжних прав у мережі Інтернет та законопроект про колективне управління майновими правами суб’єктів авторського права та суміжних прав. Про це Голова ДСІВ зауважила 24 квітня 2015 року під час виступу на  Міжнародному форумі по боротьбі з підробками та піратством.

Детальніше...

24 жовтня в рамках реалізації проекту “Формування мережі експертів з інтелектуальної безпеки для малого і середнього бізнесу України”* на базі Рівненської ТПП був проведений семінар "Інтелектуальна власність в підприємницькій діяльності".

Детальніше...

Про розвиток бізнесу на теренах Вінниччини розповів Патентний повірений України, начальник відділу зовнішньоекономічних зв'язків та перекладів Вінницької торгово-промислової палати Ігор Шевченко.

Детальніше...

Проект “Формування мережі експертів з інтелектуальної безпеки для малого і середнього бізнесу України” триває з вересня 2014 р. по червень 2015 р.

Детальніше...

Товариство винахідників та раціоналізаторів України, Харківська державна наукова бібліотека ім. В. Г. Короленка запрошують Вас взяти участь у «Відкритій міжрегіональній виставці-конференції винахідницького мистецтва "Ukr.tech.fest".

Детальніше...

Відповідно до підпункту 14.1.225 пункту 14.1 статті 14 Податкового кодексу України, роялті – це будь-який платіж, отриманий як винагорода за використання або за надання права на використання об’єкта права інтелектуальної власності, а саме на будь-які літературні твори, твори мистецтва або науки, включаючи комп’ютерні програми, інші записи на носіях інформації, відео- або аудіокасети, кінематографічні фільми або плівки для радіо- чи телевізійного мовлення, передачі (програми) організацій мовлення, інших аудіовізуальних творів, будь-які права, які охороняються патентом, будь-які зареєстровані торговельні марки (знаки на товари і послуги), права інтелектуальної власності на дизайн, секретне креслення, модель, формулу, процес, права інтелектуальної власності на інформацію щодо промислового, комерційного або наукового досвіду (ноу-хау).

Детальніше...

26 березня у Вінниці відбувся Форум міжрегіонального співробітництва та інвестицій. Участь в заході взяли близько 70 представників бізнесу із Донецької, Луганської та Вінницької областей. Організаторами Форуму виступили Асоціація «Приватні інвестори України» і Вінницька торгово-промислова палата.

Детальніше...

Протягом 14-15 березня у Вінниці в приміщенні Експоцентру Торгово-промислової палати проходив ярмарок «Він.ТЕХНО.Парк». На нього з усієї Вінниччини з'їхалися як досвідчені винахідники, так і вихованці шкіл, гуртків дитячої та юнацької технічної творчості, станції юних техніків, щоб презентувати свої розробки.

Детальніше...

27 февраля в Виннице состоялась презентация книги Зория Файна «Кофе-брейк с Его Величеством. Размышления, эссе, заметки, письма». Авторское право на текст, фото, обложку (включая расширенные для электронной версии) защищено Свидетельством Государственной службы интеллектуальной собственности Украины.

Детальніше...

В Японии ученым Казуе Ямагаши было сделано революционное изобретение в сфере личной гигиены. Благодаря его изобретению, специальной зубной пасты, возможно быстро и безболезненно заделать дырки и трещины в зубах, а также восстановить зубную эмаль без помощи стоматологов, информирует британское печатное издание, пишет fishki.net.

Детальніше...